wtorek, 7 lipca 2015

W czym biegać? Jakie rodzaje butów mamy do dyspozycji?

Każdy zaawansowany biegacz wie, jak ważne są odpowiednie buty do biegania. Każdy początkujący biegacz zadaje sobie pytanie w czym biegać, albo w jakim rodzaju butów biegać. Obecnie jest dużo marek butów, które można polecić. Jedną z popularnych marek jest Nike. Marka ta wprowadziła 3 technologie butów do biegania.W czym biegać?

Oto propozycje: AIR czyli model, którego technologia pozwala na doskonałą amortyzację, która chroni mięśnie i stawy. Dzięki temu typowi butów można dłużej i wydajniej trenować i osiągać lepsze wyniki. Wytrzymałość tych butów też ma znaczenie i to niemałe, ponieważ dzięki poduszce wypełnionej gazem poziom amortyzacji nie zmienia się przez cały okres użytkowania tego modelu. dodatkowo Air może mieć większą poduszkę z gazem lub mniejszą, co także przekłada się na poziom amortyzacji.

Shox to model, w którym zastosowane charakterystyczne kolumny z uretanu. Kolumny te są bardzo wytrzymałe i mają doskonałe właściwości amortyzujące, nie tracą one stabilności i są bardzo sprężyste, dzięki czemu ma się wrażenie jakby wypychania nogi do ruchu.

Kolejnym technologicznym wynalazkiem jest Free. Technologia ta pozwala na symulację ruchu bosej stopy i zapewnia jej przy tym bardzo dobrą ochronę. Ten but jest wyjątkowo lekkim modelem przez co biegacz mniej się męczy i osiąga lepsze wyniki. W czym biegać? W butach odpowiednich do tego sportu.

1 komentarz:

 1. In this manner my buddy Wesley Virgin's tale starts in this SHOCKING and controversial video.

  You see, Wesley was in the military-and shortly after leaving-he unveiled hidden, "mind control" tactics that the government and others used to get whatever they want.

  These are the same methods many famous people (especially those who "became famous out of nothing") and top business people used to become wealthy and successful.

  You've heard that you use less than 10% of your brain.

  That's really because most of your BRAINPOWER is UNCONSCIOUS.

  Perhaps this thought has even occurred IN YOUR own mind... as it did in my good friend Wesley Virgin's mind 7 years ago, while riding an unlicensed, beat-up garbage bucket of a car without a license and on his debit card.

  "I'm absolutely fed up with living paycheck to paycheck! When will I get my big break?"

  You took part in those questions, am I right?

  Your own success story is going to happen. You just need to take a leap of faith in YOURSELF.

  WATCH WESLEY SPEAK NOW

  OdpowiedzUsuń